ФГВФО

ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з 2007 року.

Фонд заснований з метою захисту прав та законних інтересів вкладників банків. Основним завданням фонду є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.

17 вересня 2012 року набрало чинності рішення адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб № 27 від 21.08.2012 року «Про збільшення розміру відшкодування коштів за вкладами» (далі - Рішення), яке було зареєстроване в Міністерстві юстиції України 29.08.2012 року за № 1452/21764. Даним Рішенням збільшено розмір відшкодування коштів за вкладами, включаючи відсотки, за рахунок коштів Фонду до  200 000,00 гривень. Ознайомитись з вищезазначеним рішенням можна на офіційній сторінці Фонду в мережі Інтернет за адресою: www.fg.gov.ua/legislation/.

Згідно Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Детальну інформацію про систему гарантування вкладів фізичних осіб в Україні Ви можете отримати, звернувшись за наступними реквізитами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

Адреса Фонду: 01032, м. Київ, бул. Т. Шевченка, 33-Б
Номер телефону «гарячої лінії»: 0-800-308-108 (дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні)
Адреса інтернет-сторінки: www.fg.gov.ua
Електронна адреса:  fgvfo@fg.gov.ua

 

Фільм, присвячений 15-ти річчю Фонду

Посилання на відеоролики ФГВФО в мережі Інтернет:

Гарантія сімейних заощаджень

Вмів заробляти,вмій зберігати