Комплаєнс

       ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ” – надійний Банк з прозорою структурою власності, який протягом всієї своєї діяльності демонструє неупереджене виконання вимог законодавчих актів та внутрішніх документів Банку, ринкових стандартів, а також основних морально-етичних правил ведення бізнесу. Банк високо цінує свою репутацію та розуміє, що клієнти й партнери Банку очікують чесного, справедливого і неупередженого виконання посадовими особами Банку своїх функціональних обов’язків.

          Відповідно до діючих нормативних документів Банку, а саме:

- Політики комплаєнс ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ”;

- Положення про управління комплаєнс-ризиками ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ”,

         відповідальним підрозділом за функціонування системи комплаєнс є Відділ комплаєнсу Департаменту планування, ризик-менеджменту та комплаєнсу, який є незалежним та підзвітним Спостережній Раді банку. Таким чином, будь-яка зацікавлена особа може звернутися до відділу комплаєнс Департаменту планування, ризик-менеджменту та комплаєнсу як до незалежного та об'єктивного представника Спостережної Ради банку.

          Тепер кожен – чи то клієнт Банку чи його співробітник, може повідомити про випадки порушень у ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ” законодавства України, у тому числі нормативних актів НБУ, етичних норм, неналежної поведінки співробітників банку, з якими Ви стикаєтеся в процесі звернення до Банку.

          Банк високо цінує своїх клієнтів та напрацьовану роками репутацію, тому просить Вас повідомляти про відомі Вам факти порушень шляхом особистого звернення за наступним телефоном: (044) 390-54-28 або надіславши інформацію на електронну адресу сompliance@bank-premium.com, скориставшись формою Повідомлення про комплаєнс-інцидент.

       Отримувачем Вашого повідомлення є відділ комплаєнсу ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ”. Кожне повідомлення обов'язково буде опрацьовано. Звертаємо Вашу увагу на те, що відділ комплаєнсу    ПАТ “КБ”ПРЕМІУМ” бере на себе зобов’язання в жодному випадку не розголошувати надану Вами інформацію.