Платіжні картки

В сучасному світі платіжна картка – це найбільш зручний та престижний спосіб здійснення повсякденних платежів. З нею не потрібно декларувати великі суми, перетинаючи кордон, не потрібно шукати обмінні пункти – банкомат у будь-якій країні автоматично видасть вам потрібну суму в місцевій валюті.

ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» являється Асоційованим членом міжнародної платіжної системи Visa Internationl та надає послуги по випуску платіжних карток як для приватних осіб так і для корпоративних клієнтів.

Пропонуємо вам ознайомитися з умовами:

Публічної пропозиції ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на укладання Договору відкриття банківського (карткового) рахунку та надання і використання платіжної картки (для клієнтів, які уклали Договори приєднання до 19.03.2015р. включно)

 

Публічної пропозиції ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ» на укладання Договору відкриття поточного рахунку для зарахування заробітної плати, стипендій, пенсій,  соціальної допомоги та інших соціальних виплат та/або банківського (карткового) рахунку, операції за яким здійснюються з використанням платіжної картки, що діє з 20.03.2015р.